top of page

 בית > אימון וטיפול רגשי

מיומנויות רגשיות והעולם המודרני

לצד יתרונותיהם המרובים, החיים המודרניים מאופיינים בהצפה. הם מצומצמים יחסית בקשרים חברתיים, ועשירים בשפע של גירויים ואפשרויות, בחשיפה למסרים בלתי-מציאותיים, אשלייה של פתרונות בזק, וסטנדרטים לא ראויים של עבודה. אלה יוצרים מתח בגוף, ותודעה פעילה יתר על המידה.

קשיי ההתמודדות כוללים ניתוק מהסמכות הפנימית, קושי להעמיד גבולות בריאים, ולהשתחרר מתבניות התנהגות אוטומטיות. אנו עדים גם לעליה גוברת של קשיי ויסות רגשי, התמכרות לטכנולוגיה, היגיינת שינה גרועה, שימוש לא-ראוי בתרופות, דימוי עצמי נמוך וחרדה.
 
לצד הדינמיות וחוסר הודאות המאפיינים את הזמן הנוכחי, ניתן להרגיש בקריאה קולקטיבית ואישית לחקירה עצמית גוברת, לחיבור מחדש עם העצמי, חיזוק הקשרים הזוגיים, החבריים והמשפחתיים, ולריפוי פצעי העבר. 

גם בשוק התעסוקה
, אנו עדים לשינויים המדגישים את נחיצותן של אינטליגנציה רגשית מפותחת ובריאות רגשית איתנה. ככל שמתקדמת הטכנולוגיה ועם הכניסה הצפויה של בינה מלאכותית למקומות העבודה, ערכם של הכישורים הרגשיים יגדל. היכולת להגיב למציאות המשתנה בהתאם, עשויה להיות הדבר שיבדל את מי שיצליח יותר.

 
על כן, חיזוק של מיומנויות רגשיות ושל בטחון בסמכות הפנימית, הם חיוניים מאי פעם!

לאהוב את עצמך - זה כל הסיפור

אהבה וחמלה כלפי עצמינו הן הבסיס לבריאות רגשית, להרגלים טובים, לבטחון עצמי, לחמלה כלפי הזולת, ולחברה איתנה. ומדוע? 

כאשר אנחנו אוהבים את עצמינו, אנו מטפלים בעצמינו היטב, דואגים להפחית עומסים ולחצים, ומוצאים את המשאבים הנדרשים כדי להשהות את התגובות האוטומטיות שלנו ו״לחשב מסלול מחדש״.

אהבה עצמית היא לא אנוכית ולא באה ״על חשבון״ אהבה לאחר - אלא להפך! היא מעצימה את האהובים שלנו ומשפרת את מערכות היחסים שלנו בכל תחומי החיים. ניתן אף לומר שכשאנחנו משיגים בריאות רגשית טובה, אנחנו מקרינים ממנה על כל בני ביתינו.

 

דרך טיפול רגשי, אימון ותרגול, אהבה עצמית מתפתחת כמו שריר ומתחזקת, בדיוק כמו בחדר הכושר! 

על מנת לחולל שינוי לטווח הארוך, יש לקחת בחשבון רגשות המשפיעים על קבלת ההחלטות שלנו,  וכן להצטייד בכלים להתמודדות בשלל מצבים מאתגרים בהמשך הדרךדרך קשב לתחושות ולאיתותים של הגוף, אנו ״יוצאים מהראש״, מזמינים תשומת לב למצבנו הרגשי וחיבור עם כל החלקים שלנו, מתחברים מחדש לידע פנימי, וליכולת הטבעית הטמונה בנו להגיע לאיזון.

איך אוכל לעזור לך?

ארגז הכלים שלי

בזכות הרקע שלי, ארגז הכלים שלי הוא רחב ומגוון. היחודיות שאני מביאה נובעת מהיכולת לשלב בין הכלים השונים ולהתאים אותם לצרכים של לקוחותי.
לקריאה בהרחבה על הכלים בהם אני משתמשת ואיך הם יכולים להועיל לך, ניתן ללחוץ על כל אחד מהכלים המופיעים כאן:
אימון וטיפול ב-NLP
טיפול דיאלקטי התנהגותי -DBT
אימון לייזר בעזרת קלפי אינטואיציה
תנועה לא-לינארית

משוואת הרגש
התמקדות
טאפינג-EFT
קרניו סאקרל

הכל זה הרגלים, והרגלים אפשר לשנות

לעיתים נמאס לנו לקבל את אותן התוצאות בחיים, ואנחנו משוועים לשינוי! אך דפוסים שאיננו מודעים להם, מקשים עלינו לזהות את מה שגורם לנו לאי-שביעות רצון.
כל עוד הם אינם מגיעים לתודעתנו, אנחנו נשארים במקום. ״הדשא של השכן״ תמיד נראה לנו ירוק יותר, ואנחנו לא מבינים למה ״רק אנחנו״ לא מצליחים לשנות את מה שהיינו רוצים לשנות.
 
יציאה מהתקיעות הזו, כרוכה בהתחקות אחר אופן הפעולה הטבעי של המוח, בזיהוי הדפוסים שלנו, הבנה של מקורם הטבעי, האנושי והלגיטימי, ובלשים את עצמנו בסדר עדיפויות עליון. בעזרת אימון וטיפול רגשי, ניתן להשיג תוצאות חדשות בכל תחומי החיים, הקלה מחרדות ומכאבים רגשיים, מזכרונות טראומתיים, וגם מכאבים פיזיים על רקע נפשי.

איך מתחילים?

רוצה לדעת איך אוכל לעזור לך באופן אישי?
באפשרותנו לקיים שיחת ייעוץ קצרה ללא עלות. במהלכה אוכל להבין את מה שעל ליבך, ולראות האם וכיצד אוכל לעזור לך.

עלות פגישת ליווי אישי אונליין או בקליניקה: 350 ש״ח | כ- 60 דקות.

bottom of page