top of page

 מחבלה לקבלה:
תכנית לשינוי דפוסי התנהגות של
חבלה עצמית ולשליטה בכעסים

DSC_0197 copy1_edited.jpg
DSC_0197 copy1_edited_edited_edited.jpg

ליווי אישי עם הילה רוזנבלום חלוצי

מייסדת ״בריאות רגשית בעולם המודרני״

מאמנת ומטפלת רגשית בגישה אקלקטית. יוצרת ומנגישה כלים מעשיים לויסות רגשי ולשינוי דפוסי התנהגות של חבלה עצמית, ואת תכנית הליווי ״מחבלה לקבלה״. מלווה אנשים חכמים ורגישים ליציאה מתקיעות, ולמציאת בהירות, איזון ובטחון.

הידעתם? התנהגויות של ריצוי, ״התקרבנות״, דחיינות, הצטנעות יתר, קושי בהצבת גבולות, וכחנות, בזבזנות, קושי להתמיד, קושי לדחות סיפוקים, להצטייר כ״ליצן״ של החבורה, להחמיץ הזדמנויות, לאחר באופן קבוע, לחיות בבדידות חברתית, לעבוד יותר מדי, להמשך לאנשים הלא נכונים, אכילה רגשית, כעסנות, היגיינת שינה לקויה, הזנחה עצמית, חוסר החלטיות, בריחה מהירה ממערכות יחסים, לא לבקש עזרה כשצריך או לסרב לה, לצבור חובות, להתמרד, ״להרוס״ דברים בדיוק כשהם עומדים להצליח - כל אלה ועוד הם דפוסים של חבלה עצמית.  

מדוע אנחנו עושים דברים שפוגעים בנו? התשובה היא פשוטה למדי. יש דברים המסבים לנו תחושת בטחון בטווח הקצר, על חשבון הטווח הארוך. להתנהגות דומה יהיו מניעים רגשיים שונים אצל אנשים שונים, והיא תהיה מוסברת בעזרת הסיפורים שהמוח שלהם רקם עבורם, על מי הם, מהו מסלול חייהם, ולמה הם ראויים ומסוגלים. 

 

האם ניתן לשנות הרגלים של חבלה עצמית? ההכשרה והניסיון שלי מלמדים אותי שכן. אם תרצו לצאת למסע הזה ביחד איתי, דעו שאני יכולה ללמד אתכם כיצד לזהות את הסיפורים שלכם מבלי להזדהות איתם, לקבל ולאהוב את עצמכם קבלה שלמה ומלאה, ולצייד אתכם בכלים מעשיים לשינוי ההרגלים שלכם לטווח הארוך, תוך שאני תומכת בכם ומעודדת אתכם לאורך הדרך. ההרגלים החדשים שלכם יעמיקו את אחיזתם בעזרת תרגול ואימון.

מחבלה לקבלה תרשים 2.png

הדרך שלכם מחבלה - לקבלה

עוברת ב-4 המרכיבים של התכנית:

1. הכירו את המוח שלכם! ידע זה כח, ולא כקלישאה. השלב הראשון ביצירת שינוי הוא הבנה של מנגנוני הפעולה האנושיים שלכם האחראיים ליצירת הרגלים של חבלה והרס עצמי כמו ריצוי, דחיינות, בזבזנות, כעסנות, קושי בהצבת גבולות, שליטה עצמית מוגזמת, ועוד. השלב הזה עושה סדר בראש, ואחרי שהסרנו מהדרך את מכשול ״השכל״, קל לנו יותר להגיע לרגש.

2. מה הסיפור שלכם? היכרות וקבלה רדיקלית של מה עומד מאחורי הדפוסים האוטומטיים שלכם, מה הם משרתים עבורכם, ואיזה חוויות ורגשות הם משמרים כמנגנון של שמירה והגנה. תכירו את ה״סיפורים״ שמאחורי הדפוסים האוטומטיים שלכם, מהם הרגשות שמניעים אתכם?  ואיך תוכלו לזהות עם הסיפורים שלכם, מבלי להזדהות איתם? מה תרויחו ועל מה תאלצו לוותר, כשתוותרו עליהם?  

3. שחרור רגשי. את הכאבים הרגשיים, הזכרונות הטראומתיים, ההשפעות וההטיות המחשבתיות שמשמרים את החבלה העצמית שלכם, כאן כבר תהיו מוכנים לשחרר. נשתמש בכלים מעולמות האימון והטיפול, נעזר בדימיון מודרך, ב- EFT, NLP, בתנועה, שיחה וכתיבה, נאפשר לכם להוריד את מפלס הכאב או החרדה שעומדים בבסיס הדפוסים שלכם, ונשלח אליהם את הריפוי שלו הם זקוקים כאן ועכשיו. נשאף לריפוי, ונשחרר תבניות אוטומטיות מהגוף ומהנפש.

4. למידה והטמעה. תלמדו את כוחה של השהייה, טכניקה לויסות רגשי בת ארבעה שלבים שפותחה במהלך עבודה בקליניקה, ושמוכיחה את עצמה כאפקטיבית בשינוי של הרגלים ודפוסים לטווח הארוך. איך להקשיב לחכמת הגוף? ואיך לעצור את האוטומט בחיים שלכם? ההשהייה תעזור לכם לעשות שינוי דרך בחירות טובות יותר בזמן אמת. 

מהם יתרונות הליווי האישי?

דנית נ.

הרגשתי שסוף סוף מקשיבים לי, רואים אותי. מטיפול לטיפול הרגשתי יותר בטוחה בעצמי, עוצמתית, למדתי להסתכל על דברים אחרת, לראות את הטוב שבי, ולראות את עצמי קודם לפני העולם. כל סיטואציה מורכבת את יודעת לפשט ולהראות לי בתוכי את הפתרונות. את תמיד נותנת הרגשה שהכל בסדר והכל בר שינוי. תודה שעזרת לי למצוא את עצמי.

אילנה ק.

הילה משלבת ידע רב בתיאוריות פסיכולוגיות והבנה עמוקה בגוף ובתנועה. כשנכון, הילה אינה מהססת וביד בוטחת, אך בעדינות, עם הרבה כבוד, מתערבת ומקדמת את התהליך. תוך מספר מועט של פגישות עשיתי תהליך אפקטיבי ומשמעותי שבטכניקה אחרת היה יכול להמשך חודשים רבים.

אורה פ.

האדם הנכון בזמן הנכון עבורי, כשהייתי צריכה להבין מה קורה איתי, למה אני בוחרת או מובלת לנתיבים הרסניים מסוימים... היא הצליחה ״להכות בראש המסמר״ יותר מפעם אחת, לזהות את סוגיות הליבה ולעזור לי לטפל בהן בצורה שהצלחתי להבין ולבצע. היא אף פעם לא תפספס רמז או תשאיר אבן שהיא לא הפכה. הכל נעשה בצורה לא שיפוטית, פותחת מחשבה. הכסף הכי טוב שהוצאתי בחיים שלי!

יוסי ז.

אני לקוח מרוצה. אחרי כל פגישה הרגשתי מאושר ונמרץ. הילה עזרה לי להתמודד עם לחץ בחיים. מי שרוצה לעשות שינויים בחייו לטובה, זה המקום הנכון ללכת אליו.

הגיע הזמן לשנות את דפוסי החבלה העצמית שלכם?

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

בקשתך נקלטה, אחזור אליך בהקדם!

bottom of page