בית > הכוונה > אימון עם קלפי אינטואיציה

אימון למציאת בהירות בעזרת קלפי אינטואיציה

בהירות מתקבלת כאשר אנחנו מאפשרים לעצמינו ׳לנקות׳ את מה שמפריע לנו לתפוס בהכרה, את חלקיקי המידע הנובעים ממה שכבר ידוע לנו בתת ההכרה.

כמו במצלמה, ניתן לומר שמה שאנחנו רואים דרך ה׳פילטר׳ שלנו, מגדיר את כל מה שאנחנו לא רואים, ולהפך. כלומר, האופן שבו ההכרה שלנו בנויה, גורם לכך שהפוקוס שלנו יהיה כפי שהוא, ושהמציאות תראה לנו כפי שהיא נראית לנו דרך עינינו. הפוקוס הזה מגדיר את היחודיות שלנו, את הכישורים, המתנות הנהדרות, ונקודת המבט המתאפשרים לנו באופן טבעי. לרב, נרצה להוסיף בהירות כשאנחנו מרגישים שיש משהו שאנחנו לא יודעים, כשאנחנו זקוקים להרחבה ולהעמקה של נקודת המבט, לגישה חדשה, או לידע שלא זמין להכרה ״ההרגלית״ שלנו, הבנויה מאינספור הרגלים יומיומיים.

בהירות מתאפשרת בדרכים שונות הפועלות על אותו העקרון. הירגעות ממתחים ומפעילות יתר של המוח הרציונלי, מרחיבה את ה׳פילטר׳, מעודדת את חיזוק שרירי המודעות העצמית, ומאפשרת גישה ישירה לידיעה פנימית. כלל הטיפולים שאני מציעה בקליניקה ובשיעורים, עושים שימוש בעקרון הזה הלכה למעשה. 

מתי ואיך נעזר בקלפים?

כאשר אנחנו בצומת דרכים, החלטה כבדת משקל רובצת על כתפינו, בהתלבטות או קושי, עבודה עם קלפים היא דרך נהדרת להתחבר למקורות הפנימיים.

באמצעות סמלים, דימויים ורעיונות, הקלפים מהווים ערוץ גישה לתת המודע, ובכך מסייעים בהשגת בהירות לגבי מטרות, דינמיקה של מערכות יחסים, ונושאים המבקשים את תשומת הלב על מנת שנוכל להגשים את עצמינו לטובה. העבודה עם הקלפים מספקת הבנה מעמיקה, מאפשרת להתבונן בעצמינו ובמסלול חיינו ממבט על, להתמודד עם חששות ולקיים ״התארגנות מחדש״ מתוך השלמה, סדר פנימי, ובטחון.

איך עובדים עם הקלפים?

העבודה עם הקלפים מבוססת על שאילת שאלות, על פתיחות וסקרנות למה ש״עולה״ מתוכם, ולפרשנות שלנו למסרים שהם מביאים. התהליך מאפשר לך לגלות את התשובות שכבר נמצאות בתוכך, ולשפוך אור בהיר על הצעד הבא שלך. אני אסייע לך בתהליך בכך שאעורר כווני חשיבה והתבוננות, ואתן לך כלים מעשיים להקשבה מעמיקה למסרים שהגוף שולח, לקידום הבריאות הרגשית שלך, ולחיזוק הבטחון בסמכות הפנימית שלך. 

את המפגש נתחיל בהרפייה מהירה.

נשתמש בסוגי פרישות שונים, ובמגוון של חפיסות קלפים מיוחדות שאספתי לאורך שנים בארץ ובעולם. 

ניתן להשתמש בקלפים אל מול התכוונות כללית, שאילת שאלה בודדת, רצף שאלות, או פרישה מלאה של קלפים המכוונת לתמונה רחבה.

עם קלפי הטוטם האינדיאני, ניתן לקבל פרישה לגילוי של חוזקות פנימיות, על פי הטוטם האינדיאני (נטיב-אמריקני).

ניתן לפגוש את הקלפים במפגשים אישיים ובסדנאות, בקבוצת חברות או בנות משפחה שרוצות לחוות את החוויה ביחד ולתמוך זו בזו.