top of page

מזמינה גם אותך לקבל את הפוסטים שלי ישירות למייל שלך

תודה, איזה כייף שהצטרפת (:

מנהלים שלא נותנים משוב, ממה אתם נמנעים?שלט עם כיתוב: תעקבו אחרי


אחד האתגרים הקבועים שנתקלתי בהם בארגונים, היה לעזור למנהלים להתשחרר מהפחד לתת פידבק. הבוקר עלו בי מילים חדשות לנושא הזה שזולג כל כך לכל תחומי החיים ומעבר לגבולות המשרד. מנהלים שלא נותנים משובמנהלים שלא נותנים משוב אז הנה כמה סיבות להשתחרר מהפחד לתת פידבק לעובדים שלכם:


1. אולי הסיבה הכי ברורה מאליה - כשאתם לא נותנים פידבק, אתם מונעים מהצד השני את האפשרות לעשות רפלקציה על מה שדרוש להם כדי להיות טובים יותר. כיוון שעיניהם נשואות אליכם לפידבק שיעזור להם להתפתח, זה לא רק לא הוגן, אלא גם יבוא לידי ביטוי בתסכול של שני הצדדים מעמידה במקום, מתגמול שככל הנראה לא יספק את הצד השני, ואולי לבסוף, בעזיבה צורמת שלהם. גם כשאתם חושבים ש״העובד הגיע לתקרת היכולת שלו״, זה עדיין בתוקף.


2. כשאתם לא נותנים פידבק, אתם מחביאים את המסרים הכי אותנטיים שלכם, ומהווים בלא יודעין מודל להסתרה ולחוסר שקיפות. אלה מסוג הדברים שעובדים לא תמיד יודעים לתת להם שם, אבל הם מרגישים אותם היטב. אז שלא תתפלאו שהעובד, ביום מן הימים, עוזב למתחרים מבלי לתת לכם שיחה מקדימה אחת של חסד, או שנותן לכם כאילו חסד, רק למראית עין.


3. בהמשך ישיר לסעיף הקודם, המנעות ממתן פידבק היא במהותה המנעות מחוויה של רגשות שליליים כמו אכזבה או כעס. למרבה האירוניה, רגשות שננסה להמנע מהם או לכבות, רק ילכו ויתעצמו. אז תזכרו ש: א. ישנם אלו שבאים לארגון עם מרשם לאכזבה, ומה שלא תעשו הם יהיו מאוכזבים, זה לא שלכם. ב. לפעמים אלה הם האובר-גיברס שנותנים את הנשמה ומצפים מעצמם וגם מאחרים למקסימום. הם הכי צריכים את האכפתיות שלכם. ב. התפקיד שלכם כמנהלים הוא להנהיג, לא להיות חביבי הקהל. ג. ככל שאתם דוחים את הפידבק, הוא הופך ליותר מסורבל עבורכם, ויותר קשה להכלה עבור הצד השני. ד. כשאתם נתקלים באכזבה, זו הזמנה עבורכם להיות אמפתיים, מבלי להסחף לתוך מערבולת הרגשות של הצד השני, ומבלי לנסות ללחוץ על מתג הכיבוי כדי שהרגשות הלא נוחים יעלמו מיד, מה שרק יעצים אותם.


4. תעצימו את החיובי והבעירו את האש תחת מה שאתם רוצים להעצים, זה ממילא החלק הכי חשוב בפידבק שלכם.


אם תגעו באנשים ברגש מתוך אמפתיה, ובמודעות לרגשות שלכם בראש ובראשונה - הסיכוי קטן מאוד שתפספסו אותם. מתעניינים בבריאות רגשית בארגונים, סדנה או הרצאה? תאמו איתי שיחת ייעוץ אישית ללא עלות:
מתמודדים עם עומס, סטרס או חרדה? ערכת הקלפים ״לחיות באיזון״ נוצרה בשבילכם!


הערכה היחידה בישראל שתעזור לך למצוא איזון רגשי, שלווה וחוסן, בפחות ממחירה של פגישת טיפול אחת!
כבר הורדתם את המדריך החינמי שלי?


אם טרם עשיתם זאת, הורידו עכשיו את המדריך המלא לאינטואיציה - המדריך שילמד אתכם להבחין בין קולה של החכמה פנימית שלכם, לבין קולו של הפחד. ׳30 ימים לאהבה עצמית מעשית׳


הצטרפו לתכנית הדיגיטלית שתעזור לכם לאהוב את עצמכם כמו שאתם ראויים!

בכל שלושה ימים תקבלו מייל עם תרגול אחד, הסבר מעמיק וכל ההשראה שלה אתם זקוקים - כדי שתוכלו לאהוב את עצמכם הלכה למעשה, ולהרגיש רגועים ובטוחים כפי שאתם ראויים להרגיש.
26 צפיות0 תגובות

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
bottom of page